Hledat
 
 
 
 
 
 
 
 
Odkazy
 

 
 
 
 
 
 
 

Topení

Provádíme montáž, úpravy a rekonstrukce rozvodů ústředního vytápění z oceli, mědi a plastu. Montujeme radiátory, otopné žebříky, podlahové topení, solární vytápění atd. Naše firma nabízí své bohaté zkušenosti v oblasti vytápění a garantuje vyhotovení vždy v předem dohodnutých termínech a na nejvyšší kvalitativní úrovni. Nabídka služeb je velmi pestrá a uspokojí i nejnáročnějšího zákazníka.

Vodoinstalace

Podlahové vytápění

Podlahové vytápění patří stále k progresivnějším způsobům ekonomicky úsporného a ekologicky šetrného vytápění objektů. Připočteme-li estetickou čistotu interiéru, nerušenou žádnými viditelnými rozvody tepelných zařízení, pak je prudce stoupající obliba podlahového vytápění pochopitelná.

Solární vytápění

Solární vytápění je v současné době nejekologičtější varianta vytápění domu a bytů. Sluneční energie je pomocí solárních kolektorů přeměněna na teplo. Z kolektorů, které mohou být umístěny na zemi či střeše, se skládá solární zařízení. Počet kolektorů určuje, kolik energie získáme. Platí zde přímá úměra, že čím více kolektorů, tak tím větší zisk energie. Přičemž stanovení počtu kolektorů je přímo úměrné velikosti vytápěného prostoru.

 
 
 
 
 
 
 
Středa 19. června 2024